تبلیغات
football - هدیه 100هزار دلاری مسی به یونیسف مکزیک

football
 
وبلاگ عاشقان فوتبال
بنیاد خیریه لیونل مسی، مبلغ 100 هزار دلار به یونیسف مکزیک کمک کرد تا این وجه صرف رشد و پرورش نوجوانان و جوانان مکزیکی شده و برای جلوگیری از ترک تحصیل نوجوانانی که برای گذران زندگی مجبور به کار کردن می شوند صرف شود. طبق اعلام بنیاد لیونل مسی، این مشکلی است که از سال 2006 در مکزیک فراگیر شده است .

به نقل از گل مسی که از ماه مارس سال 2012 به عنوان یکی از سفرای خیریه یونیسف معرفی شده، در روز 17 ژوئن در شهر کانکن، یکی از شهرهای مکزیک دیداری دوستانه را برگزار کرد که در این دیدار دوستانه، یاران مسی و ستاره های آمریکا مقابل ستاره های مکزیک قرار گرفتند .

وجه حاصل از این دیدار دوستانه، به بنیاد مسی رسید تا برای پروژه های خیریه متعددی به منظور رشد و پیشرفت زندگی نوجوانان مکزیکی هزینه شود .

سوسانا سوتولی، نماینده بنیاد مسی در مکزیک با انتشار بیانیه ای اعلام کرد:« مشارکت جوانان در شکل گیری اجتماعی سالم و فعال بسیار مهم و کلیدی است. حرکت بنیاد لئو مسی برای کمک کردن به حضور این جوانان در اجتماع و حمایت از حقوق کودکان در دنیاست. »

در سال جاری میلادی، 1318000 نوجوان و جوان مکزیکی برای رشد و پیشرفت هرچه سالم تر خود کمکهایی دریافت کردند که این کمک ها به صورت بهبود شرایط تحصیلی وکاهش ترک تحصیل آنها بود.

بنیاد لیو مسی با بهره گیری از برنامه های یونیسف در کشورهای آرژانتین، مکزیک و اسپانیا به فعالیت می پردازد.


ادامه مطلب

طبقه بندی: خبر های روز، 
برچسب ها: هدیه 100هزار دلاری مسی به یونیسف مکزیک،  
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 12 مرداد 1391 توسط blue man
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک  
قالب وبلاگ