تبلیغات
football - رویانیان: ابهام قرارداد دنیزلی برطرف شد

football
 
وبلاگ عاشقان فوتبال

 محمد رویانیان درباره جزئیات جلسه شب گذشته با دنیزلی عنوان کرد: این جلسه بیشتر برای آشنایی دو طرف بود و دو طرف بیشتر با روحیات آشنا شندند و ادامه کار را بررسی کردند. در این جلسه دیدیم که فکرمان یکی است و تفکر ایشان با تفکر ما و نوع نگاه او با نوع نگاه ما یکی است.
 
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با تأکید بر اینکه موارد مذکور محور صحبت‌هایش با دنیزلی بوده افزود: اینها را با هم صحبت کردیم و حرف‌هایمان را شفاف با هم زدیم. در این جلسه انتظاراتمان را به یکدیگر گفتیم. یک نکته‌ای در قرارداد وجود دارد که برای من ابهام آمیز بود و در جلسه شب گذشته آن را با دنیزلی حل کردم.
 
وی در پاسخ به این سوال که ظاهراً دنیزلی گفته به بازیکن جدید نیاز نداریم تصریح کرد:‌ دنیزلی نگفت بازیکن جدید نمی‌خواهیم بلکه گفت زیاد بازیکن جدید نمی‌خواهیم.
 
رویانیان در ادامه گفت‌وگو در پاسخ به این سوال که آیا آمدن مهدوی‌کیا به پرسپولیس با توجه به مخالفت دنیزلی منتفی شده اظهار داشت: در مورد مهدوی‌کیا فعلاً‌ در حال مذاکره هستیم. دنیزلی تازه روز گذشته معرفی شده و باید بیشتر مسلط شود تا ببیند چه کسی را بیاورد و چه کسی را نیاورد. او نیاز به فکر دارد و طبیعتاً اول باید ببیند.

وی در پاسخ به این سؤال که دیروز شما رسماً‌ اعلام کردید دیگر پرسپولیس لیدری ندارد؛ اما امروز تعدادی از لیدرهای پرسپولیس در تمرین این تیم بودند خاطرنشان کرد: یک بار گفته‌ام و باز هم می‌گویم که ما لیدر نداریم. لیدر چه کسی است؟ روی پیشانی این افراد نوشته نشده لیدر؟ ما لیدر نمی‌خواهیم. ادامه مطلب

طبقه بندی: خبر های روز،  اخبار پرسپولیس، 
برچسب ها: رویانیان: ابهام قرارداد دنیزلی برطرف شد،  
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 6 دی 1390 توسط blue man
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک  
قالب وبلاگ