تبلیغات
football - علیرضا فغانی،نامزدبهترین داورسال آسیا

football
 
وبلاگ عاشقان فوتبال
او در این باره گفت: هفته پیش که به همراه عبدالرحمان دلاور ناظر داوری کنفدراسیون فوتبال آسیا و عضو کمیته داوران این کنفدراسیون برای تایید دو داور زن ایرانی به گرگان و ایلام سفر کرده بودیم. این خبر از سوی ناظر بحرینی پیش از اینکه رسما اعلام شود به من داده شد .
 
 وی در ادامه گفت: این نشان از شایستگی داور خوب ایرانی دارد و ای اف سی برای انتخاب بهترین داوران از میان 50 داور با توجه به ضوابطی که داشته 40 داور را به عنوان بهترین داوران آسیا انتخاب کرد. سپس از میان این 40 داور ، 25 داور به عنوان کاندیداهای اولیه مراسم بهترین های آسیا اعلام در سال 2011 اعلام شد و سپس در مرحله نیمه پایانی این کاندیداها به 10 داور رسید و در نهایت کمیته داوران کنفدراسیون فوتبال آسیا از بین 6 داور برتر قاره در مراسم انتخاب برترین های آسیا که 23 نوامبر برابر با 2 آذر برگزار خواهد شد. داور برتر را اعلام خواهند کرد.
 
 عسگری در پایان گفت: عملکرد خود فغانی در بازیهای بین المللی باعث شد تا این انتخاب انجام شود. به غیر از فغانی روشن ایرماتوف از ازبکستان ، نیشی مورا از ژاپن و خلیل الغمدی از عربستان به همراه یک داور کره ای و اماراتی جزو کاندیداهای بهترین داوری و در واقع رقبای علیرضا فغانی اعلام شده اند.


ادامه مطلب

طبقه بندی: خبر های روز، 
برچسب ها: علیرضا فغانی، نامزدبهترین داورسال آسیا،  
نوشته شده در تاریخ شنبه 14 آبان 1390 توسط blue man
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک  
قالب وبلاگ