تبلیغات
football - تیموریان: زود است از قهرمانی بگوییم / عمران‌زاده: فقط به قهرمانی فكر می‌كنیم

football
 
وبلاگ عاشقان فوتبال
هافبك تیم استقلال تهران گفت: 20 دقیقه اول دیدار هر دو تیم خیلی عجولانه بازی كردند و همین امر باعث شد كه ما بعد از زدن گل اول، خیلی سریع گل تساوری را دریافت كنیم.

 هافبك تیم استقلال تهران پس از پیروزی تیمش مقابل فولاد خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار كرد: بعد از ضربه پنالتی‌ای كه آرش افشین از دست داد تیم ما به جلو حركت كرد و در نیمه دوم سوار بر بازی بودیم و توانستیم گل‌های سوم و چهارم را وارد دروازه فولاد كنیم.

وی درباره عملكرد تیم استقلال در فصل جاری و این‌كه آیا این تیم قهرمان لیگ خواهد شد؟ گفت: در حال حاضر پنج بازی از لیگ انجام شده است و درست نیست كه اكنون بگویم قهرمانی از آن ماست، ولی در كل روند تیم رو به رشد است و در آینده بهتر خواهد شد.

این بازیكن آبی‌پوشان پایتخت درباره داوری این بازی گفت: داوری این دیدار عالی بود و با مشكل خاصی مواجه نبود كه بخواهیم در مورد آن صحبت كنیم.

**عمران زاده: فقط به قهرمانی فكر می‌كنیم

همچنین حنیف عمران‌زاده، مدافع تیم فوتبال استقلال تهران اظهاركرد: فولاد تیم خوب و جوانی است اما در كل ما در این بازی به خصوص در اواخر دیدار سوار بر بازی بودیم و توانستیم با زدن دو گل در نیمه دوم كار را تمام كنیم.

وی بیان‌كرد: ما در این فصل از رقابت‌ها فقط و فقط به فكر قهرمانی هستیم و در هر بازی برای برد وارد میدان می‌شویم امیدوارم كه به این مهم دست پیدا كنیم.

ادامه مطلب

طبقه بندی: خبر های روز، 
برچسب ها: تیموریان: زود است از قهرمانی بگوییم / عمران‌زاده: فقط به قهرمانی فكر می‌كنیم،  
نوشته شده در تاریخ شنبه 5 شهریور 1390 توسط blue man
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک  
قالب وبلاگ