تبلیغات
football - واکنش پورحیدری به آرایش موی مهاجم استقلال/ نه من راضی‌ام نه مظلومی

football
 
وبلاگ عاشقان فوتبال
سرپرست تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه نوع آرایش موی مهاجم این تیم در دیدار برابر فولاد خوزستان مناسب نبود، گفت: به عقیده من فوتبالیست ها الگوی جوانان هستند و باید به گونه‌ای رفتار کنند که از نظر فرهنگی مطابق با شرایط حاکم بر جامعه باشد.

منصور پورحیدری ضمن بیان این مطلب افزود: وضعیت تیم ما از نظر امتیازی خیلی خوب است و با بازی‌های حرفه‌ای که انجام می دهیم، امتیازات لازم را کسب کرده‌ایم اما تا به اینجای کار نه من و نه آقای مظلومی از روش بازی تیم رضایت نداریم.

وی با یادآوری این موضوع که استقلال بازی به بازی بهتر می شود، خاطر نشان کرد: در نحوه بازی تیم استقلال مشکلاتی هست و بازیکنان هنوز به هماهنگی لازم نرسیده‌اند که آنهم برمی گردد به نحوه آماده سازی تیم پیش از آغاز لیگ. متاسفانه به علت حضور بازیکنان در اردوی تیم ملی آقای مظلومی زمان برای هماهنگی بازیکنان نداشت.

مدیرفنی تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: امروز هم که لیگ تعطیل شده است بازهم هفت تا هشت بازیکن ما برای حضور در اردوهای تیم‌های ملی ایران، عراق و کویت تهران را ترک کرده‌اند و ناچاریم تمرینات را بازهم بدون حضور بازیکنان اصلی برگزار کنیم.

پورحیدری با تاکید براینکه تیم استقلال در نتیجه گیری عالی عمل کرده است، افزود: آنچه در تیم استقلال به خوبی به چشم می آید، اتحاد و همدلی بازیکنان است. آنها به معنای کامل یک تیم هستند، چه درون میدان و چه روی نیمکت. مطمئن باشید اگر زمان مناسب در اختیار کادر فنی باشد، این تیم از بعد فنی نیز ارتقا می یابد.

وی از آغاز تمرینات تیم فوتبال استقلال از روز دوشنبه هفته جاری خبر داد و گفت: در نظر داشتیم در جام ترکمنستان نیز حضور پیدا کنیم که به علت حضور بازیکنان در اردوی تیم ملی سفرمان به این کشور منتفی شد.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در خصوص احضارش به هیئت رسیدگی به تخلفات حرفه‌ای فوتبال گفت: به عقیده من فوتبالیست ها الگوی جوانان هستند و باید به گونه‌ای رفتار کنند که از نظر فرهنگی مطابق با شرایط حاکم بر جامعه باشد. در اینجا باید بگویم مقصر اتفاقی که در اهواز روی داد و ورود میداودی با نوع آرایش مو به زمین من بودم نه این بازیکن.

وی تصریح کرد: در اهواز به واسطه گرفتاری و کارهای زیادی که داشتم، متوجه نوع آرایش و ظاهر بازیکنان نبودم. به همین خاطر مشکلی که برای میلاد پیش آمده را گردن می گیرم و در هیئت رسیدگی به تخلفات فوتبال پاسخگو خواهم بود. متاسفانه میلاد میداودی نوع آرایش خوبی را برای موهای خود انتخاب نکرده بود که ما بعد از بازی به او تذکر دادیم و خیلی سریع موهایش را اصلاح کرد.

تیم فوتبال استقلال تهران در پایان هفته پنجم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور با کسب 13 امتیاز صدرنشین جدول رده بندی است.

ادامه مطلب

طبقه بندی: خبر های روز، 
نوشته شده در تاریخ شنبه 5 شهریور 1390 توسط blue man
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک  
قالب وبلاگ