تبلیغات
football - قلعه‌نویی اجازه حضور روی نیمکت را پیدا کرد

football
 
وبلاگ عاشقان فوتبال
عزیز محمدی در خصوص هفته اول لیگ برتر عنوان کرد: با توجه به اینکه امسال نسبت به سال گذشته بازیکنان فرصت کمتری برای ریکاوری داشتند، بدنسازی تیم‌ها به طور کامل صورت نگرفت و به همین دلیل شاهد بازی‌های خوبی نبودیم.

وی ادامه داد: خوشبختانه در هفته اول لیگ یازدهم شاهد استقبال خوب تماشاگران در شهرهای مخلتف بودیم. سال گذشته در هفته‌های پایانی هواداران به ورزشگاه نمی‌آمدند، اما امیدوارم در لیگ یازدهم شاهد استقبال هواداران باشیم.

محمدی درباره حضور قلعه‌نویی روی نیمکت تراکتورسازی خاطرنشان کرد:‌ روز گذشته تا ساعت 19:30 در سازمان لیگ بودیم و درباره این موضوع صحبت کردیم. در جلسه‌ای که با جعفری، مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی داشتیم، وی قرارداد سرمربی تیم را اصلاح کرد و همچنین تعهد داد در صورت مشاهده هر گونه تخلف در ثبت قرارداد بازیکنان و مربیان جریمه لازم را پرداخت کند. پس از اینکه قرارداد قلعه‌نویی اصلاح شد نامه‌ای به نماینده خود در تبریز ارسال کردیم و اجازه حضور قلعه‌نویی روی نیمکت صادر شد.

رئیس سازمان لیگ درباره قرارداد خسرو حیدری اظهار داشت: قرارداد حیدری در هیئت فوتبال ثبت شده و تنها مشکل وی برای حضور در بازی مسئله‌ای است که بین مدیرعامل دو باشگاه استقلال و سپاهان وجود دارد. اگر ساکت، مدیرعامل سپاهان رضایت‌نامه حیدری را برای باشگاه استقلال ارسال کند، وی برای حضور در بازی هیچ مشکلی نخواهد داشت.

وی ادامه داد: حضور حیدری بستگی به این رضایت‌نامه دارد و اگر قبل از بازی صادر شود او در هفته اول برای استقلال به میدان می‌رود. در اصل هر زمانی که این رضایت نامه صادر شود حیدری برای آبی‌پوشان بازی خواهد کرد.

محمدی در مورد اینکه گفته می‌شود اسحاق سبحانی، بازیکن سایپا محروم بوده، اما در دیدار شب گذشته برابر مس سرچشمه به میدان رفت، تصریح کرد: سازمان لیگ پیش از آغاز بازی‌ها لیست نفرات محروم را اعلام می‌کند و در این زمینه هیچ مشکلی وجود ندارد. اگر مسئولان مس سرچشمه چنین ادعایی کرده‌اند بررسی و پس از آن رای خود را اعلام می‌کنیم.ادامه مطلب

طبقه بندی: خبر های روز، 
برچسب ها: قلعه‌نویی اجازه حضور روی نیمکت را پیدا کرد،  
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 12 مرداد 1390 توسط blue man
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک  
قالب وبلاگ